Straplez Gelinlik Modelleri

Gelinlik söz konusu olduğunda, straplez modeller gerçek klasiklerdir. Omuzları açık gelinlikler de çok tercih edilen şık modellerdendir ve tek omuzlu tasarımlar her zaman taze ve modern hissettirir. Ancak tamamen omuzların dışarıda kaldığı ve genellikle göğüs dekolteli straplez gelinlikler 1950’li yıllardan beri var olan ve asla modası geçmeyen gelinlik modelleri arasında yer alır. Straplez gelinlikler tasarım olarak klasik olsa da aslında sayısız farklı stil ve görünüme sahiptir. Modern bir estetiğe yönelen gelinler, ince bir kesim ve dar eteğe sahip süssüz ve sade modelleri tercih ederken, geleneksel gelinler ise canlı kumaşlar ve dantellerden yapılmış A kesim balo modellerini daha sık tercih eder. Bu modellerin dışında her iki tasarımın birleştiği ve modern ile gelenekselin kusursuz bir şekilde harmanlandığı tasarımlar da oldukça popülerdir. Her beklentiyi karşılayan bu straplez gelinlikler hem rahat hem de gösterişli kesimlere sahiptir.

Geleneksel zarafetten şık çekiciliğe kadar pek çok çeşide sahip straplez gelinlikler tüm dünyada milyonlarca kadın tarafından tercih edilen modellerin başında gelir. Bu gelinlikleri özel kılan sofistike ve seksi detaylarıyla romantizm yayması, kalp ve düz yakalar da dahil olmak üzere etek boyundan kesimine kadar her gelin adayına mükemmel uyum sağlamasıdır.

Vazgeçilmez Bir Klasik: Straplez Gelinlik

Straplez gelinlikler, büyük gününüzde romantik ve feminen bir dokunuşla görünümünüzü kusursuzlaştırmanın kolay bir yoludur. İster prenses gibi görünmek isteyen bir gelin ister sade görünüme sahip olmak isteyen bir gelin olun Yeşim Gelinlik’te sizin için muhteşem bir straplez gelinlik mutlaka mevcuttur. Koridorda uçuşan tam tül ve dantel etekli gelinlikler ve doğal güzelliğinizi kucaklayan sade gelinliklerden her biri aynı amaç için üretilir; düğün günü muhteşem görünmeniz ve gelinlik içinde rahat etmeniz. Çok eski yıllardan beri gelin adaylarının hayallerini süsleyen şık ve zamansız parçalardan olan straplez gelinlik modelleri, ayakkabı ve aksesuar açısından da oldukça rahat kombinlenebilen gelinliklerden biridir.

En Güzel Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez bir gelinlik istediğinizi biliyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz düğün konseptinize karar vermek ya da nasıl görünmek istediğinizi düşünmek seçeneklerinizi daraltmanızda yararlı olabilir. Straplez gelinlik modelleri ile asil bir tarz ya da çekici bir görünüm elde edebileceğiniz gibi modellerin neredeyse sınırsız olması sayesinde sevimli bir stil de yakalayabilmeniz mümkündür. Sahil düğünlerinden balo salonu düğünlerine kır düğünlerinden havuz başı düğünlerine kadar rahatça kullanabileceğiniz straplez gelinlik modellerinin birkaçını yakından tanımak isterseniz genel hatlarıyla şöyle açıklanabilir:

Straplez Kısa Gelinlik Modelleri: Geleneksel gelinliklere alternatif olarak tasarlanan bu gelinlikler, oldukça rahat ve hafif modellerdir ve tüm konseptlere uygun modeller olarak bilinir.
Drapeli Straplez Gelinlik Modelleri: Düz saten gelinlikleri hareketlendirmek amacıyla eklenen drape detayı straplez gelinliklerde de oldukça sık kullanılır ve klasik düğünler için idealdir.
Düz Straplez Gelinlik Modelleri: Düz kesime sahip olan straplez gelinlikler, farklı boylara ve kesimlere sahiptir. Diğer tüm straplez gelinliklerde olduğu gibi dantel süslemeler veya işleme detaylarıyla farklı stillerde tasarlanabilir. Düz kesimi sayesinde ister klasik bir düğün ister bohem konsept için kullanabilirsiniz.
Straplez Tüllü Gelinlik Modelleri: Tül, gelinliklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan dantel kadar sık kullanılan bir kumaştır. Gelinliklerin hafif ve hacimli olmasını aynı zamanda gösterişli ve şık görünmesini sağlar. Tül straplez gelinlikler de kır düğünlerinden düğün salonlarına kadar rahatlıkla tercih edilebilir.
Straplez Güpürlü Gelinlik Modelleri: Güpür çok eskiden beri gelinliklere farklı bir bakış açısı kazandıran ve geleneksellik katan süslemeler arasında yer alır. Popülerliğini koruyan güpürlü straplez gelinlikler, modern dokunuşlarla eşsiz görünmenizi sağlar.
Straplez İncili Gelinlik Modelleri: İnci detaylı straplez gelinlikler, kraliyet düğünlerini aratmayacak sadeliğe ve aynı zamanda şıklığa sahiptir. İncinin kazandırdığı sofistike detay klasik ve vintage konseptli düğünlerde aranan modellerdir.
Straplez Kuyruklu Gelinlik Modelleri: Kuyruklu gelinlikler, salona muhteşem bir giriş yapmanız ve düğün boyunca ilgi odağı olmanız için ideal gelinliklerdir. Tarihi mekanlarda düğün yapmayı planlıyorsanız bu seçim tam size göre olacaktır.
Straplez Taşlı Gelinlik Modelleri: Taş süslemeler gelinliği gösterişli kılmanın en iyi yollarından biridir. İyi işlenmiş ve yerinde kullanılmış taş detaylı straplez gelinlikleri ve daha fazlasını Yeşim Gelinlik’te bulabilirsiniz.

Straplez Gelinlikler Hakkında Merak Edilenler

Askısız bir gelinliği nasıl yerinde tutarım? Askısız gelinlik söz konusu olduğunda yakanın aşağı kaymasını önlemek için onları ustalıkla vücudunuza göre ayarlamak çok önemlidir. Doğru askısız sutyen giymek ve çift taraflı moda bant kullanmak da askısız bir yakayı yerinde tutmaya yardımcı olabilir.
Straplez gelinlikler daha büyük göğüsler için yeterince destekleyici midir? Bu gerçekten ne tarz gelinlik seçtiğinize bağlıdır. Kemikli korsaj ve cup şeklinde ekstra destekli tasarlanan gelinlikler daha büyük büstler için idealdir.
Straplez gelinlikler her vücut tipine yakışır mı? Tabii ki yakışır. Çünkü straplez bir gelinlik tüm vücut tiplerinde güzel görünür. Straplez olmasının yanı sıra birçok kesime sahip bu gelinlikler belden oturan korseli modellerden tamamen vücudu saran modele kadar çeşitli tasarımlara sahip olduğu için kum saati vücut tipinden elma tipine, elma tipinden atletik vücut tipine kadar rahatça uyum sağlar. Bu sayede dilediğiniz modeli seçebilir ve harika düğün fotoğraflarına imza atabilirsiniz.

Straplez Gelinlik Fiyatları

Straplez tüllü, güpürlü, incili, kuyruklu, taşlı gelinlik modelleri ve daha fazlası ile oldukça geniş bir stil yelpazesine sahip Yeşim Gelinlik; bu muhteşem gününüzü en mutlu ve en gösterişli şekilde tamamlamanız için size yüzlerce seçenek sunar. Tüm gelinlik fiyatları gibi straplez gelinlikler de oldukça bütçe dostu tasarımlardan oluşur ve tasarımların yanı sıra kumaş ve işçilik kalitesi ile de benzerlerinden ayrılır. Her tarza hitap edebilen straplez mini gelinlik modellerinden uzun kuyruklu modellere, kalp yakadan derin V yakalara kadar çeşidin bir arada bulunduğu Yeşim Gelinlik’te her vücut tipine uygun ve sizi özel hissettirecek gelinlikler bulabilirsiniz.
 

 

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1634952152,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyonlar/straplez-gelinlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"3.234.211.61","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}