Bohem Gelinlik Modelleri

Hayalinizdeki gelinliği bulmanız için tasarlanan farklı gelinlik modellerinden biri de bohem gelinliklerdir. Bohem gelinlik ne demek? sorusunun yanıtı ise kısaca şöyle verilebilir: Kendinizle ve doğayla uyum içinde olduğunuzu hissettiren özgür ve hafif kumaşlara sahip romantik gelinlik modelleridir. Her tarza hitap eden geniş model yelpazesine sahip bu gelinlikler, sadenin şıklığından yararlanmak isteyen tüm gelinler için vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Moda trendlerine bohem tarzına uygun gelinlik modellerinin tümünü Yeşim Gelinlik modelleri arasında bulabilir ve bu mutlu gününüzde de ışık saçmaya devam edebilirsiniz.

Her dönemin trendleri arasında yer alan bohem tarz gelinlikler, dantel ve vintage gelinlikler gibi modası geçmeyen modeller arasında yer alır. Doğadan ilham alan ve bunu romantizmle birleştiren eşsiz görünümlere sahip bohem gelinlikler, doğal bir görünüm yaratırken kendi tarzınızı da yansıtmanıza izin verir. Çiçekli taçlar ve çeşitli aksesuarlarla tamamlanıp boho stilinizi öne çıkarmanıza yardımcı olan gelinlik modelleri de tüm modellerde olduğu gibi çeşitli kesim ve etek boylarına sahiptir. A kesim gelinliklerin çoğunluğu oluşturduğu bohem gelinlik koleksiyonları arasında V yaka, düşük omuz, sırt dekoltesi, demonte kol, dantel işleme ve kullanılan tül yoğunluğu ilk göze çarpan detaylardır.

Bohem Gelinlik Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

Düğün gününde kendini rüyada gibi hissetmek isteyen gelinler için tasarlanan boho gelinlikler, stillerinin yanı sıra grafik danteller ve hava kadar hafif kumaşlar bir araya gelerek her kadını memnun edecek özellikler kazanır. Sahil düğünlerinden kır düğünlerine kadar tüm açık hava düğünlerinin aranan görünümlerini oluşturan bohem tarzı gelinlik modelleri, beyaz, ekru, krem ve nude tonlarında üretilir. Salaş bohem gelinlik modelleri sade ve yumuşak görünümlerinin yanı sıra oldukça çekici modellerdir. Rahat bir görünüme sahip olsalar da her gelinlikte olduğu gibi gösterişli bel hatları ve gösterişli sırt detayları ile kendinden emin ve çekici görünmenize yardımcı olur. Tüm bu özelliklere sahip bohem tarzını olduğu gibi yansıtan kaliteli gelinlikleri, bohem tarzı gelinlik satışı yapan Yeşim Gelinlik’te rahatlıkla bulabilir ve aralarından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Dökümlü Etekler ve İşlemeler: Genellikle inci ya da minik boncuk işlemeli bohem gelinliklerin en önemli özelliği özgürce hareket etmenizi ve gece boyunca dans etmenizi kolaylaştıracak rahatlığa sahip olmasıdır. Salaş kesimi ve sade kumaşı sayesinde hafif oldukları için tüm günü konfor içinde geçirebilir, davetlilerle ilgilenebilir ve en önemlisi tamamen düğününüze odaklanabilirsiniz. Belden oturan modellerine pek rastlanmayan bohem gelinliklerin her modelini Yeşim Gelinlik modelleri arasında bulabilir, dilediğiniz gibi aksesuarla kişiselleştirebilirsiniz.
Dantel ve Çiçek Motifleri: Dantel detaylar çoğu gelinliği öne çıkaran detaylardan olsa da bohem gelinliklerinde vazgeçilmez özelliklerindendir. Hafif retro tasarımlardan oluşan bohem gelinlikleri dantel kullanımlarından rahatça ayırt edebilirsiniz. Kol, göğüs ya da etekte kullanılan dantel tüm gelinlik boyunca da devam edebilir. Diğer gelinliklerden ayrılan özelliği ise genellikle ince kumaşlar üzerine yerleştirilen dantel ve işlemelerdir. İşemelerin çoğunluğunu konsepte uygun olması açısından çiçek motifleri oluşturur ve bir miktar boncuk işlemesiyle de tamamlanabilirler.

Bohem Sahil Düğünü için Gelinlik Önerileri

Boho olarak da adlandırılan bohem stil özgür ruhlu bir yaşam tarzını ifade eder. 1960 ve 1970’li yıllardan ilham alınarak ortaya çıkan trend 2000’li yıllardan beri düğün konseptlerinde oldukça popülerdir ve modası geçmeyecek tarzlardan biridir. Çiçekli taçlar ve dalgalı plaj saçları bu görünümün vazgeçilmez öğelerindendir. Eğlenceli, tam resmi olmayan bir düğün ya da daha romantik bir düğün için ilham arıyorsanız bohem tarzı, deniz kıyısında ya da kırda yapılan bir açık hava düğünü için mükemmel bir seçenektir. Bu tarz gelinlikler kısaca hafif, dökümlü ve özgür kelimeleri ile ifade edilebilir. Bu tarz gelinlikler daha çok retro görünüme sahip gelinlikler olup krem tonları baskın olsa da bohem beyaz gelinlik de seçebileceğiniz renk tonları arasındadır. Beyazdan vazgeçemeyen ve geleneksel ile bohem karışımı isteyen gelinler için de oldukça çok seçenek mevcuttur.

Bohem gelinlikler, romantizm yüklü ve ilhamını doğadan alan modellerdir. Gösterişli uzu kollu bohem gelinlikleri açık hava, rahat düğünler ve rustik temalı tüm düğünler kullanabilir ve mükemmel konseptler oluşturabilirsiniz. Sahil düğünleri için ince boho unsurları içeren bir tasarım seçebilir veya tonlarca bohem zarafete sahip iddialı bir elbise tercih edebilirsiniz. Çan kolları, iki parçadan oluşan tasarımlar, dökümlü eteklerin hepsi eğlenceli bohem gelinliklerin ayırt edici unsurlarıdır. Kır düğünleri için daha çok rustik konseptler tercih edildiği için daha düz, uzun etekli ve derin V yakalı bir bohem gelinlik ve belinize takacağınız çiçekli ince kemer ile  tamamen doğayla uyum içinde bir düğün konsepti yakalayabilirsiniz.

Bohem Tarzı Gelinlik Fiyatları

Gerçek romantikler için tasarlanan zarif bohem ve şık gelinliklerden oluşan Yeşim Gelinlik’in bohem gelinlik yelpazesi zahmetsiz stil için mükemmeldir.  Narin boncuk işlemeler, lüks danteller ve tül, uçuşan şifon ve organze gibi yumuşak kumaşları bulabileceğiniz için bohem gelinlik nereden alınır? sorusunun yanıtı Yeşim Gelinlik’tir. Bohem gelinlik fiyatları ise model, işleme ve dantel detaylarına göre değişkenlik gösterse de oldukça bütçe dostudur. Her tarza uyum sağlayan bohem gelinlikleri uygun fiyat seçenekleri ile satın almak istiyorsanız Yeşim Gelinlik’in koleksiyonlarında mutlaka size göre bir bohem gelinlik bulabilirsiniz.

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1634950396,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyonlar/bohem-gelinlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"3.234.211.61","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST79575"}